JP Rooms - шаблон joomla Скрипты

Контакты

г. Киев, район Софиевская Борщаговка, ул. Пушкина, 14 (Садовая, 14) ст. «Садiвник» (конечная скоростного трамвая №3)

+38 (044) 583-48-68

+38 (095) 448-05-80

+38 (063) 619-19-94

+38 (067) 903-44-48

arenda.voshod@ukr.net

Правила проживання у готелі «Восход»

Розрахунковий час. Час заселення - з 13:00. Час виселення – до 12:00 
Режим роботи готелю цілодобовий.
У випадку заїзду до 13.00 стягується плата за половину доби.
При затриманні виселення до 18.00 додаткова плата буде стягуватися за половину доби, після 18.00 оплачується повна вартість номеру за добу.

Розміщення дітей

Діти віком до 6 років без надання додаткової постільної білизни розміщуються БЕЗКОШТОВНО!
Діти з 6 до 16 з наданням додаткового місця – 80 грн/доба.

Реєстрація гостя.

Реєстрація в готелі здійснюється при пред'явленні гостем паспорта (цивільного чи закордонного) або іншого документа, оформленого в установленому порядку і підтверджуючий особу гостя. При оформленні проживання в готелі гість підписує договір оренди кімнати. Після реєстрації гість отримує ключ від номера.
Дотримання тиші. З 22.00 до 8.00 годин ранку в середині будівлі і на території необхідно зберігати тишу. В номерах в цей час забороняється включати на велику гучність телевізори.
Харчування

Ресторан працює з 8.00 до 22.00
Ви можете замовити сніданок, обід, вечерю.

Паління В усіх приміщеннях готелю заборонено палити. За паління в приміщеннях з Гостя стягується штраф від 300 грн. При повторній спробі паління у вказаних вище місцях адміністрація готелю має право виселити гостей без повернення коштів за проживання.
Прибирання номерів Заміна постільної білизни здійснюється раз на три дні. Якщо відвідувач бажає, щоб його не турбували, він може розмістити відповідну табличку на двері свого номеру. Додаткове прибирання номера на прохання Гостя - за додаткову плату.
Відвідування гостей. Всі номери в готелі двомісні. Перебування в номері відвідувачів дозволено до 20.00 із взаємної згоди адміністрації готелю і проживаючого гостя. У випадку, коли відвідувач залишається в номері після 20.00, адміністрація готелю залишає за собою право виставити рахунок гостю на оплату додаткового місця. Загальна кількість проживаючих гостей в номері має відповідати кількості місць в номері. За свого гостя несе відповідальність особа, на яку, зареєстрований номер. При необхідності адміністратор має право перевірити документи гостя.
Заподіяння шкоди При заподіянні готелю матеріальних збитків з вини або халатності постояльців і ( або) іх гостей, клієнт зобов’язаний матеріально відшкодувати готелю завданні збитки згідно з прейскурантом готелю.
Порушення внутрішніх правил проживання. Якщо гість порушує внутрішні правила проживання в готелі, що призводить до матеріальних збитків або створює незручності для проживання інших відвідувачів, адміністрація готелю має право відмовити в поселенні або розірвати договір (здійснити виселення) без повернення грошових коштів за оплату номера.
Додаткові платні послуги

Прання
Прасування
Доставка їжі з ресторану
Більярд «Американка»
Сауна
Додаткові засоби гігієни, які не входять до комплектацію номеру.

Комплектація номеру Постільна білизна, 2 комплекти рушників, одноразові тапочки, мило, шампунь, мікрохвильова піч, чайник, телевізор, холодильник, посуд для чаю, фен (в залежності від категорії номера), праска (при необхідності).